Masz problem z pozytywnymi opiniami google.pl

Twoja konkurencja zaniża twoją ocene?

Od wielu lat na polskim rynku obserwujemy niezdrową batalię konkurujących ze sobą firm. Standardem stało się wystawianie mało pochlebnych opinii w internecie. Takie opinie pozostają pozostawiają nieodwracalny ślad w internecie.Stare porzekadło mówi, że człowiek wybacza, internet nigdy. Wystarczy dosłownie jedno kliknięcie w systemie ocen i reputacja firmy w internecie spada w dół.

My mamy sposób na niezdrową konkurencje

Nasi klienci poświadczą rzetelność Twojej firmy!

Wpadliśmy na pomysł aby wykorzystać naszych klientów, a dokładniej dobre relacje z nami. Prawie każdy z nich posiada konto w google.pl. Skoro jedno kliknięcie może zaszkodzić, to kilka kliknięć może też pomóc.

Dlatego dla każdej osoby pokrzywdzonej negatywnymi opiniami przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, tzw. PAKIET WSPARCIA KLIENTA

CO TO JEST PAKIET WSPARCIA KLIENTA?

PAKIET WSPARCIA KLIENTA - to nic innego, jak zapewnienie naszemu kontahentowi pozytywnych ocen w krótkim odstępie czasu, tak aby średnia ocen była wyższa od dotychczasowej. Na jeden negatywny komentarz lub ocenę w postaci 1 gwiazdki w skali od 1 do 5 potrzebujemy około od 5 do 10 ocen, aby podnieś średnią do około 4,5.

Im więcej maksymalnych ocen tym średnia ocen zwiększy się proporcjonalnie.

Przed wykupieniem pakietu prosimy o konsultację z nami, w celu dobrania odpowiedniego pakietu waparcia.

WYBIERZ ODPOWIEDNI PLAN DLA SIEBIE?

Są sytuacje łatwe, trudne, bardziej trudniejsze i beznadziejne, dlatego przygotowaliśmy różne pakiety, dostosowane do różnych sytuacji.
511 968 511

BOK LIVE CZAT

)
    is typing...

    Fill in the form below to send us a message.

    Send Message Cancel