Rate this post
Tworzenie stron i sklepów internetowych

Lepiej widoczni? Widocznie lepsi!

DLACZEGO WARTO KUPIĆ OPINIE GOOGLE MAPS?

Od wielu lat na polskim rynku obserwujemy niezdrową batalię konkurujących ze sobą firm. Standardem stało się wystawianie mało pochlebnych opinii w internecie. Takie opinie pozostają pozostawiają nieodwracalny ślad w internecie.Stare porzekadło mówi, że człowiek wybacza, internet nigdy. Wystarczy dosłownie jedno kliknięcie w systemie ocen i reputacja firmy w internecie spada w dół.

Dodatkowym atutem jest jest fakt, że swieżo założona wizytówka Twojej firmy w Google Maps, nie przyciąga tak uwagi, kiedy nie ma żadnej opinii.
Na pewno większe zainteresowanie firmą jest wtedy, gdy posiada opinie klientów. Im jest ich więcej, tym lepiej. My dajemy możliwość dodania na starcie nawet 25 opinii.
Większą ilość opinii dodajemy w większym przedziale czasowym.

Ile kosztuje dodanie pozytywnej opinii na Google Maps

Koszt dodania opinii wynosi 10 zł (ocena 5 gwiazdek z napisaną przez nas specjalnie branżową treścią) oraz 5 zł (bez tekstu, sama ocena 5 gwiazdek. Jednak dołączając do grupy przedsiębiorców którzy się wspierają koszt obniżony jest aż o 50%!

Jak można wykupić opinie Google Maps

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub przez adres e-mail. Preferujemy kontakt telefoniczny, jednak samo zamówienie powinno być złożone drogą internetową poprzez nasz sklep internetowy. Nie pobieramy opłat przed wykonaniem całej usługi. W przypadku niewywiązania się z dżentelmeńskiej umowy. Oceny z tych najwyższych, maleją do tych najniższych, do czasu uregulowania należności.

OPINIE GOOGLE MAPS

W historii naszej firmy tylko raz zdarzyło się, aby klient nie wywiązał się z umowy (zakupione 50 opinii).

© 2009-2019 SOBOLO STUDIO - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE