STRONY INTERNETOWE
5 (100%) 1 vote
Tworzenie stron i sklepów internetowych

Lepiej widoczni? Widocznie lepsi!

STRONY INTERENETOWE

Najważniejszym elementem każdej strony internetowej jest treść. To od niej i zawartych w nich odpowiednich fraz dla wyszukiwania, zależy jej pozycja w internecie. Treści na stronę powinny być unikatowe, aby wyróżniały się z tłumu przekopiowanych z innych stron treści. Strona WWW firmy musi być dobra pod względem technicznym, co automatycznie zwiększy na niej ruch.

Ruch mobilny to bardzo ważna rzecz w sprzedaży internetowej. W dobie smartfonów, tabletów, klienci chcą w łatwy sposób kupić towar, a tylko na stronach dopasowanych do urządzeń mobilnych jest taka możliwość.

Pozycjonowanie w google, także zależy od dostosowania do urządzeń mobilnych. Strony nie responsywne są zaniżane w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego nasze warto wybrać nasze usługi?

  • Tworzymy strony od podstaw (nie używamy szablonów), co czyni je unikatowymi na świecie
  • Prosty i intuicyjny system edycji i dodawania treści na stronie
  • Strona jest responsywna - czyli dostosowana do urządzeń mobilnych
  • Wykonujemy stronę według najnowszych trendów
  • Przygotowujemy stronę do pozycjonowania, poprzez nadanie jej przynajmniej jednej frazy kluczowej klienta
  • Nasze strony oparte są na najnowszych skryptach, co umożliwia ewentualną modernizacje w przyszłości
  • Strona zawiera zabezpieczenia anty-hakerskie
Funkcje, w które ma być wyposażona witryna internetowa mają bezpośrednie przełożenie na koszt jej wykonania. Podstawowa wersja, zwana zazwyczaj „wizytówką”, zawiera kilka podstron z informacjami o firmie, jej produktach lub usługach i sposobem kontaktu wraz z mapą dojazdu. Do nawet drobnego zmodyfikowania treści wizytówki potrzebna jest każdorazowo odpłatna pomoc programisty. Wizytówka jest dokładnie tym, co sugeruje nazwa – miejscem na podstawowe informacje o firmie. Taka witryna nie nadaje się do marketingu i osiągnięcia sukcesu w Internecie.

Każdą usługę traktujemy indywidualnie. Prosimy o kontakt

© 2009-2019 SOBOLO STUDIO - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE