Tworzenie Responsywnych Sklepów Internetowych

Tworzymy sklepy internetowe tak aby każdy z nich wyróżniał na tle innych. Nowoczesne technologie zastosowane przy tworzeniu oprogramowania e-commerce pozwala nam konkurować z najlepszymi. Responsywność naszych sklepów powoduje, że klienci mogą dokonywać z łatwością zakupów przez urządzenia mobilne.

Ruch mobilny to bardzo ważna rzecz w sprzedaży internetowej. W dobie smartfonów, tabletów, klienci chcą w łatwy sposób kupić towar, a tylko na stronach dopasowanych do urządzeń mobilnych jest taka możliwość.

Pozycjonowanie w google, także zależy od dostosowania do urządzeń mobilnych. Strony nie responsywne są zaniżane w wynikach wyszukiwania.

Co to są strony responsywne?

Responsive Web Design (RWD) – technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów[1]. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.

Nasze sklepy internetowe

Cennik

Kilka kroków, od których należy rozpocząć tworzenie sklepu internetowego

Analiza rynku

Wybór nazwy i domeny

Dodanie systemu do statystyk

Wprowadzenie produktów

Spełnienie niezbędnych formalności

Przygotowanie stron informacyjnych dla klientów

Opracowanie dobrej, wartościowej i praktycznej strategii dla sklepu internetowego.

Wybór najlepszego oprogramowania i szaty graficznej

511 968 511

BOK LIVE CZAT

)
    is typing...

    Fill in the form below to send us a message.

    Send Message Cancel